Фудбалски празник е во Рим, Рома и шампионот Јувентус ќе го зачинат со голови

Рома мора да оди на победа против првакот ако сака нов настап во ЛШ, Старата дама нема императив, па очекувам ефикасно дерби во Серија А, вели Панче Ќумбев.

Слични вести...