Гала финале во Њујорк – Надал против Медведев за пехарот на УС опен

На „Флешинг Медоуз“ за пехарот во машкото финале ќе играат двајцата тенисери со најмногу победи во 2019 година

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *