Галските петлиња ја декласираа Србија, сега Македонија појасно го гледа второто место

Франција потврди дека е најсилната млада репрезентација во нашата група, а младите момчиња од Македонија се пробија на третото место по тримуфот против Ерменија.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *