Гатузо е на голема мака – Оспина му подари гол на Имобиле за победа на Лацио (Видео)

Римјаните славеа со чуден гол на првиот стрелец во Лигата и ја забележаа 10-та победа по ред на денот кога го славеа големиот јубилеј

Слични вести...