Гатузо ги смрзна скапите засилувања на клупа, во Топ-5 е и Елиф Елмас

Најмалку во 14-те кола во новата сезона играше Фернандо Љоренте, а меѓу петмината „заборавени“ од тренерот на Наполи е и нашиот репрезентативец

Слични вести...