[

Газдата на Брентфорд може да држи предавања за тоа како успешно се раководи клуб

Неверојатна приказна за човекот кој со позајмица од 700 илјади евра го спасил од банкрот тимот за кој навива од мал, а сега е хит во Премиер лигата

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *