Германија по 20-ти пат оди на Светско првенство, ние ќе почекаме прв бараж (Фотогалерија)

Повредата на Адеми беше првиот проблем, а по примениот гол за 0-1, македонскиот тим како да застана.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *