Германија поведе, Хаверц не погреши пред празната мрежа (Видео)

Лош старт на Македонија во второто полувреме.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *