Германија првпат ја победи Португалија и стана европски првак

Панцерите стигнаа до златото во конкуренција за играчи до 21 година.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *