Германската легенда си го чека Медалот на честа пред ЕП

Во понеделник по 100-ти пат ќе го носи дресот на четирикратниот светски првак

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *