Германската репрезентација се „распаѓа“ пред ЕП: Бунт на играчите, посебно на тие од Баерн Минхен

Континенталниот собир е последен за селекторот Јоаким Лев

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *