Германски микс на Васоски – Баер и Лајпциг се во предност како гости, Херта и Фрајбург ќе победат дома

Тренерот на Вардар подготви нов тикет од Бундеслигата со пет двојки и вкупен коефициент 56

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *