Германскиот репрезентативец со кае што го прашал Роналдо да ги разменат дресовите

Не верувал дека ќе добие таков одговор од Португалецот.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *