Германскиот талент постави рекорд за изнудени пенали на еден меч во ЛШ

Адејеми само за 45 минути, трипати изнуди најстрога казна за својот тим, а рекордот за една сезона во ЛШ го држи Робен со четири изнудени пенали.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *