Германците направиле прилично голем неред во соблекувалната на „Тодор Проески“

По мечот славеле со кока-кола, но не се грижеле многу за хигиената.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *