Германците не застануваат: Со натпреварување продолжува и кошаркарската Бундеслига

Иако голем дел од кошаркарските шампионати во Европа ги откажаа првенствата.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *