Германците во Скопје дефинитивно доаѓаат без Нојер, дополнително го повикаа Хојер

В понеделник на гостувањето кај Македонија, на голот на Панцерите ќе биде Тер Штеген или Лено.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *