Ги опи успехот против Барселона, експресно со нокаут ги отрезни Монако

Пари Сен Жермен го губи чекорот во битката за домашната титула по неуспехот вечерва.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *