Ги собра погледите, среќната Дилета блесна во полн сјај на „Диего Марадона“ (Фото)

Фановите на Наполи грмеа трипати: при двата гола против Јуве, и кога се појави познатата новинарка.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *