Ги „тероризираат“ ривалите во квалификациите за СП, денеска победија 10:0

Никој не очекуваше дека може да бидат толку доминантни

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *