Ги загубија сите натпревари во ЛШ, добија попуст, па испаднаа без борба поради ковид-19

Хрватскиот првак ППД Загреб нема да патува за Германија на мегдан со Флензбург поради премногу заразени ракометари и е елиминиран службено.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *