Глупост се прави во моментот кога се занемарува старата народна: Прво скокни, па кажи „оп“ (фото)

Навивач на Манчестер сити жали за тетоважата.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *