Гнабри ги врати Германците во „живот“ (ВИДЕО)

Фудбалерот на Баерн Минхен го постигна израмнувачкиот гол за „панцерите“

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *