Го нокаутираше ривалот, па се молеше за него (Видео)

Брутален удар со колено во лице на борба во Бразил.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *