Го видовте ли лудиот финиш на Бразилците, за 40 секунди дадоа два гола и освоија бод против Тунис (Видео)

Вистинска драма се случуваше на мечот од второто коло, а кариоките на волшебен начин се спасија од пораз

Слични вести...