Ѓоковиќ без проблеми стигна до третото коло на Ролан Гарос

Речиси беспрекорна партија на првиот светски рекет.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *