Ѓоковиќ за ривал има тенисер против кого никогаш нема играно

Двајцата главни фаворити за титулата на Ролан Гарос во мисија за пласман во четвртфиналето, а за противници имаат тенисери од Италија.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *