Ѓоковиќ ептен лесно до осминафинале, неговиот следен ривал е италијанскиот хит

Новак на цел меч од третото коло загуби само шест гејма, а младиот италијански дебитант со кого треба да игра во наредната рунда, славеше во пет сета.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *