Ѓоковиќ ги игра мечевите уште пред да излезе на терен

Интересна изјава и рецепт има еден од најдобрите тенисери на сите времиња.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *