Ѓоковиќ ги израдува навивачите, ќе игра за рекорд на Индијан Велс

Организаторите на турнирот објавија дека најдобриот тенисер на планетата ќе настапи на турнирот од 4. до 17. октомври и ќе се обиде да постави рекорд

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *