Ѓоковиќ и да го освои Вимблдон, може да падне на второ место

Замрзнувањето на АТП-листата и откажувањето на мечевите на тврда подлога во САД не му одговараат на Србинот.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *