Ѓоковиќ и Надал ќе имаат многу тешки пречки на патот до финалето во Мелбурн

Ждрепката за ОП на Австралија најавува потенцијално феноменални натпревари уште пред четвртфиналето, а завршницата е биде спектакуларна.

Слични вести...