Ѓоковиќ и повреден е недостижен за ривалите во Мелбурн

Српскиот ас повторно се мачеше со повреда, го издржа и бомбардирањето со 26 асови на Раониќ и победи со 3:1

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *