Ѓоковиќ и Троицки ѝ донесоа прва тениска титула на Србија (Видео)

Кога Ноле е расположен, победува финалиња и двапати на ден, и во сингл и во дубл.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *