Ѓоковиќ оди на хет-трик против Шаповалов, а потоа на ред е Иснер

Според квотите на денот на Sport Life, Новак победува, а во првиот сет ќе има 9-12 гејма.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *