Ѓоковиќ оди на Тим во полуфиналето, Зверев се прости со засега најубавиот освоен поен (видео)

Саша го измачи првиот светски рекет во вториот сет, но падна во тајбрејкот

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *