Ѓоковиќ пред Конорс, до крајот на септември ќе биде трет на вечната ранг-листа

Светскиот рекет број 1 ја започна 269-тата недела на врвот на АТП-листата, пред него се само Лендл, Сампрас и Федерер.

Слични вести...