Ѓоковиќ се жали: Нешто мора да се менува во тенисот!

Ноле се залага за револуција во тенисот, сите турнири да се играат во два добиени сетови и укинување на линиски судии.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *