Ѓоковиќ стисна гас до даска, за помалку од 80 минути го мина второто коло на Ролан Гарос

Новак загуби само пет гејма од литванскиот противник.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *