Гол-машината од Дортмунд ги „одра“ и Волците, овојпат бековите завршија работа

Халанд не погоди, но Гереиро со трети гол после продолжувањето на сезоната.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *