Гол за предупредување – Македонија ја надигра Словенија, но не победи (Видео)

Со погодок во последните моменти гостите израмнија на 1:1, што е и конечен резултат на пријателскиот меч во Скопје.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *