Голден стејт прокоцка 17 поени предност за една четвртина, но на крајот пак победи (Видео)

Во НБА одложен е мечот Мајами - Бостон, но челниците на лигата не планираат да ја стопираат сезоната поради корона-вирусот.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *