Голема трагедија го погоди мак-ракометот: Се удави голманот на Охрид

Даниловски се удавил во Охридското езеро, причините засега се непознати

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *