Голема трагедија во Белград – Почина Мајкл Оџо, поранешниот кошаркар на Црвена Ѕвезда

На тренинг што се одржуваше на фудбалскиот стадион на Партизан на 27-годишниот кошаркар му се слошило, а за жал не успеја да го спасат во Ургентниот центар

Слични вести...