Големото дерби на Пиринеите беше досадно – Шпанија и Португалија се загреваа за ЕП без голови

Малку шанси и многу претпазлива игра видоа навивачите на „Ванда Метрополитано“ вечерва на пријателските дуел меѓу два фаворити на ЕП

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *