Голманите газат со голови викендов – Боно и Нунеш имаат друштво од Грција (Видео)

Вчера чуварите на мрежата постигнаа два одлични гола, а денеска им се приклучи и Никос Пападопулос со погодок за Астерас

Слични вести...