Голманот Јанков е еден од петте најголеми среќници кои отпатуваа на ЕП

Од петмината во таа интересна петорка, тројца се голмани.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *