Голманот на Баер се изрезили: Требаше само да ја шутне топката, а тој си даде автогол (Видео)

И во најсилните лиги се случуваат вакви киксови

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *