Голманот на Леверкузен покажа невидено познавање на знамињата, коментарот за македонското му е хит (Видео)

Од 92 знамиња кои му беа покажани, погоди дури 90 на која земја ѝ припаѓа.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *