Ѓорческа триумфираше со пресврт на стартот од ИТФ-турнирот во Москва

Македонската тенисерка го загуби првиот сет, а потоа издоминира.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *